Fine Dining restoranas Kitsch’as. Įtraukia vos įžengus

Fine Dining restoranas Kitsch’as. Įtraukia vos įžengus

Tu fine dining restorane, kuriame vyrauja vaizdų ir skonių eklektika.

Ne visos vietos, vadinančios save restoranais, vertos tokio titulo. Ne visi valgiai, kurie vadinami patiekalais, verti tavo gomurio. Mes sukūrėme tikrą gurmanų kartos restoraną „Kitsch’as“! Čia viskas kitaip.

Testuoji plačiai atmerktomis akimis… Visais savo pojūčių atomais patiri fine dining malonumus. Įsitikini, kad, skirtingai nei manei, matei ir ragavai ne viską.

Spausk ir godžias savo akis supažindink su mūsų meniu.


Jau rengiame autorines degustacines vakarienes. Jų metu prieš tavo akis vyksta skonių realybės šou, filmas ir spektaklis tuo pačiu – intensyvūs efektai, ryškūs potyriai ir revoliuciniai atradimai. Viskas dėl malonumo! Būtina užsiregistruoti dieną prieš atvykstant.

 Jau rengiame autorines degustacines vakarienes. Jų metu prieš tavo akis vyksta skonių realybės šou, filmas ir spektaklis tuo pačiu – intensyvūs efektai, ryškūs potyriai ir revoliuciniai atradimai. Viskas dėl malonumo! Būtina užsiregistruoti dieną prieš atvykstant, informuojant apie pageidavimą degustacijai.


Užsigeidei patirti?.. Rezervuok iš anksto, kol nerezervavo kiti! Jei į „Kitsch’ą“ užsuksi su antrąja puse ar su keliais bičiuliais, spausk rezervacijos nuorodą.

Su tavimi bus 10 ar daugiau gurmanų? Rezervacija +370 608 86 383 arba kitschas@kitschas.lt.

Įspėjame: tik suaugusiems skoniamanams (N-21)!


Gomurio malonumų darbo laikas

Pusryčiai

I-VII: 8.00-11.30

A la carte

I-VII: 18.00-23.00


 
 

Kontaktai

Skambinkite:
+370 319 42139