Fine Dining restoranas Kitsch’as. Įtraukia vos įžengus

Fine Dining restoranas Kitsch’as. Įtraukia vos įžengus

Tu fine dining restorane, kuriame vyrauja vaizdų ir skonių eklektika.

Ne visos vietos, vadinančios save restoranais, vertos tokio titulo. Ne visi valgiai, kurie vadinami patiekalais, verti tavo gomurio. Mes sukūrėme tikrą gurmanų kartos restoraną „Kitsch’as“! Čia viskas kitaip.

Testuoji plačiai atmerktomis akimis… Visais savo pojūčių atomais patiri fine dining malonumus. Įsitikini, kad, skirtingai nei manei, matei ir ragavai ne viską.

Spausk ir godžias savo akis supažindink su mūsų meniu.

Jau rengiame autorines degustacines vakarienes. Mūsų šefas derina tai, kas nesuderinama. Moderniosios gastronomijos deglą jis uždega senosiomis tradicijomis. Jis niekada nenustoja ieškoti, kurti ir atrasti naujus valgių derinius. Gali rinktis 5 arba 7 patiekalų degustacinę vakarienę. Jų metu prieš tavo akis vyksta skonių realybės šou, filmas ir spektaklis tuo pačiu – intensyvūs efektai, ryškūs potyriai ir revoliuciniai atradimai. Viskas dėl malonumo! Pasitiksime su šampano taure. Na, o jei tavasis Ego trokšta daugiau, galime pasiūlyti ir gėrimus dermėje.

7 patiekalų degustacinė vakarienė- 69 Eur.

 5 gėrimų derinys- 39 Eur.

5 patiekalų degustacinė vakarienė- 54 Eur.

 3 gėrimų derinys- 24 Eur.

Tik egoistiškiems gurmanams!

Užsigeidei patirti? 

Rezervuok iš anksto, pranešk apie norą degustacijai. Spausk rezervacijos nuorodą.

Ar žinojai, kad šampano butelyje yra apie 49 milijonai burbulų?! Pasiimk savo Ego ir atkeliauk jų paragauti, nes spalio 22 ir 23 dienomis švęsime pasaulinę šampano dieną kartu. Laukiame restorane Kitsch'as!

Su tavimi bus 10 ar daugiau gurmanų? Rezervacija +370 608 86 383 arba kitschas@kitschas.lt.

Gomurio malonumų darbo laikas

Pusryčiai

I-VII: 8.00-11.30

A la carte

I-VII: 18.00-23.00

Kontaktai

Skambinkite:
+370 319 42139