EGO SPA Jam ir Jai

EGO SPA Jam ir Jai

Kūno arba veido masažo terapijos

AŠ SVAJOJU, KAD TAI BŪTŲ SKIRTA TIK MAN
Kūno arba veido masažo terapija
– tai laikas skirtas tik Jums su ekspertu,  nes pasaulis kalba apie tai, kad šiuolaikinis žmogus visame kame ieško to, kas būtų pritaikyta tik jam.

Kūno arba veido masažo terapijos metu specialistas, atlikęs anamnezę, (išsamią svečio apklausą apie sveikatos būklę, lūkesčius) sudėlioja akcentus, parenka technikas pagal tai, ką jiems sako surinkti duomenys bei svečio kūnas. 

45 min. 45 Eur / 60 min. 55 Eur / 75 min. 69 Eur.


SPA procedūros moterims

Mano veidui

TU – DAUGIAU NEI AUKSAS
75 min. 99 Eur

Odos senėjimą stabdanti  veido procedūra: atpalaiduojantis  kompresas, demakiažas, veido šveitimas su ikrų ekstraktu,  masažas, veido ir kaklo kaukė su ikrais bei oligopeptidais, akių kontūro ir veido kremų su ikrais įmasažavimas

RAMU – JĄ GALIMA LIESTI 
60 min. 69 Eur

Raminanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, demakiažas, veido šveitimas, masažas, veido kaukė su oligopeptidais bei miramedžių ekstraktu, akių kontūro ir veido kremų su levandų aliejumi įmasažavimas. 

TU NORĖK ATRASTI TAI
60 min. 69 Eur

Pagal veido odos tipą: atpalaiduojantis kompresas, demakiažas, veido šveitimas su vaisinėmis rūgštimis ir žolelėmis, masažas, veido kaukė pagal odos tipą, kaklo ir dekoltė kaukė su hidrolizuotu kolagenu, akių kontūro ir veido kremų įmasažavimas pagal odos tipą.

SKAISTUS VEIDAS – AKIMS ROJUS
60 min. 69 Eur

Skaistinanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, demakiažas, veido šveitimas su vaisinėmis rūgštimis ir žolelėmis, masažas, veido ir kaklo kaukė su stabilizuotu vitaminu C ir hialurono rūgštimi, akių kontūro ir regeneruojančio, stangrinančio veido kremų įmasažavimas. 

MOTERIS BE KAUKĖS
75 min. 79 Eur

Stangrinanti – drenuojanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, demakiažas, veido šveitimas, serumas su vitaminu E, masažas, akių kontūro kaukė su oligopeptidais, veido kaukė su kolagenu + alginatinė kaukė, akių kontūro ir veido kremų su dumbliais įmasažavimas.

Mano kūnui
Tai tiko man, gal tiks ir tau.

AŠ IŠĖJAU, MANĘS NĖRA
60min. 59 eur
Atpalaiduojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, regeneruojantis kūno šveitimas, atpalaiduojantis bei stangrinantis kūno įvyniojimas su levandomis, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

AŠ NORIU BŪTI, KOKIA AŠ NORIU
60 min. 59 Eur
Liekninati - drenuojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, liekninantis lithothanium dumblių ir hialurono rūgšties kūno įvyniojimas, drenuojanti veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

PRARADAU – NORIU SUSIGRĄŽINTI
60 min. 59 Eur

Liftinguojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, demakiažas, stangrinantis kūno šveitimas, liftinguojantis kūno įvyniojimas su spanguolėmis, liftinguojanti veido kaukė tinticosyn, kūno ir veido kremo įmasažavimas. 

SPA procedūros vyrams
Mano veidui

TU – DAUGIAU NEI AUKSAS
75 min. 99 Eur

Odos senėjimą stabdanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, veido šveitimas su ikrų ekstraktu, masažas, veido ir kaklo kaukė su ikrų ekstraktu, akių kontūro ir veido kremų įmasažavimas.

RAMU – JĄ GALIMA LIESTI
60 min. 69 Eur

Raminanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, veido šveitimas, masažas, veido kaukė su oligopeptidais bei miramedžių ekstraktu, akių kontūro ir veido kremų su miramedžių ekstraktu įmasažavimas.

AŠ – TOBULESNIS
60 min. 69 Eur

Regeneruojanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, veido šveitimas su vaisinėmis rūgštimis ir žolelėmis, masažas, veido ir kaklo kaukė su kolagenu, atstatomojo, regeneruojančio gelio, akių kontūro ir veido kremų įmasažavimas.

ŠVYTINTIS VEIDAS – ROJUS AKIMS

60 min. 69 Eur

Skaistinanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, veido šveitimas su vaisinėmis rūgštimis ir žolelėmis, masažas,  veido ir kaklo kaukė su stabilizuotu vitaminu C ir hialurono rūgštimi, akių kontūro ir regeneruojančio veido kremų įmasažavimas. 

VYRAS BE KAUKĖS
75 min. 79 Eur

Stangrinanti – drenuojanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, odos šveitimas, kaukė gerinanti mikrocirkuliaciją, serumas su vitaminu E, masažas, akių kontūro kaukė su oligopeptidais, alginatinė veido kaukė, akių kontūro ir drėkinančio veido kremų įmasažavimas.

Mano kūnui

Tai tiko man, gal tiks ir tau.

MANO KŪNAS – MANO STIPRYBĖ
60 min. 59 Eur

Atstatanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, mineralizuojantis kūno įvyniojimas, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

AŠ JAUČIU SAVO KŪNO ENERGIJĄ
60 min. 59 Eur

Tonizuojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, kūno įvyniojimas su kamparu, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

PALIKITE MANE SAU
60 min. 59 Eur

Atpalaiduojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, kūno įvyniojimas su gerandos purvu, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

Darbo laikas I-VII 10:00-20:00 val.

SPA procedūrų rezervacija internetu>>>
El. p. reservation@spavytautas.lt.
Tel. +370 319 42139, +370 601 44176.

Kontaktai

Skambinkite:
+370 319 42139