0

Į tavo akis lašės sodrios žalios spalvos aksomo sienos bei raiškiaspalviai tapetai Adomo ir Ievos tematika. Tave įpatogins prabangi 2 metrų x 1,8 metro išmatavimų lova. Grindys išklotos minkšta kilimine danga.

Marmuro vonios kambaryje – auksaspalvės detalės bei dušo kabina su vitražu, vaizduojančiu Adomą ir Ievą.

Įsitaisęs erdviame balkone stebėsi mišką arba kiemą ir kvėpuosi grynu oru. Panorėjęs grožėsiesi aušra arba saulėlydžiu ir palaimingai sau šnabždėsi: „Būti egoistu 23 kartus geriau nei gyventi nuobodžiai…“

 Į egoistiškų malonumų kainą įskaičiuota:

  • nakvynė „EGO23“ kambaryje;
  • neriboti vizitai šalia esančio „Vytautas Mineral SPA“ baseinų ir pirčių teritorijoje;
  • pusryčiai;
  • kineziterapeuto konsultacija;
  • bevielis internetas;
  • vieta automobilių stovėjimo aikštelėje.

Pirmajame „Vytautas Ego SPA“ aukšte – autorinių SPA ritualų visata. Išskirtinės kūno ir veido procedūros, masažo terapijos seansai Jam ir Jai. Spausk čia ir susipažink su egoistiškų SPA potyrių meniu!

Cokoliniame mūsų egoizmo imperijos aukšte rasi fine dining restoraną „Kitsch’as“. Jo virtuvės komanda moderniąją gastronomiją pabarstys senosiomis tradicijomis. Pamalonink išlepusį savo gomurį ir nustebink reiklų liežuvį! Mygtelėjęs čia apie „Kitsch’ą“ sužinosi daugiau.

Konsultacijos metu kineziterapeutas įvertins bendrąjį tavo fizinį išsivystymą, adaptacines organizmo savybes ir kitus sveikatą įtakojančius veiksnius. Jis sudarys individualų pratimų kompleksą, išmokys teisingai juos atlikti ir nustatys tinkamą krūvį. Vandens erdvių pramogos ir mankštos – „Vytautas Mineral SPA“, esančiame už keliasdešimties metrų nuo „Vytautas Ego SPA“ egoizmo imperijos.

 Atvykimas nuo 15 val. Išvykimas iki 12 val.

 Pusryčiai 8.00-11.30 val.

 Į kainą neįskaičiuota:

  • 1 Eur. dydžio Birštono kurorto mokestis asmeniui;
  • pagal PVM įstatymo 20 str. 1 d. neapmokestintos PVM paslaugos.

Kontaktai

Skambinkite:
+370 319 42139
Kiti kambariai
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

„EGO34“

Tik tokiems egoistams kaip tu skirtas prašmatnus kambarys. 34 kvadratiniai metrai tau, tavo ego ir, jei šis sutiks, antrajai pusei. Apsigyvenęs „EGO34“ mėgausiesi intensyviu interjeru ir pamirši pilkas gyvenimo spalvas.
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

„EGO51“

Šis kambarys įspūdingesnis nei „EGO23“ ir „EGO34“ kartu sudėjus. Maksimalus 51 kvadratinio metro erdvės kiekis maksimaliems egoistams. Patekęs čia mėgausiesi milžinišku plotu, prabangiu interjeru ir savimi.