0

Tave įsups egoistiški patogumai: raiškios sienų ir baldų spalvos, imperatoriška 2 metrų x 2 metrų dydžio lova, kondicionierius ir asmeninis tavo mini baras. „Nekiekvienas gali leisti sau tokią prabangą, - kuždės iš laimės apsvaigęs taviškis ego. - Bet tai – ne problema tokiam 51 prabangos karatų deimantui kaip tu!“

 Į egoistiškų malonumų kainą įskaičiuota:

  • nakvynė „EGO51“ kambaryje;
  • neriboti vizitai šalia esančio „Vytautas Mineral SPA“ baseinų ir pirčių teritorijoje;
  • pusryčiai;
  • kineziterapeuto konsultacija;
  • bevielis internetas;
  • vieta automobilių stovėjimo aikštelėje.

Pirmajame „Vytautas Ego SPA“ aukšte – autorinių SPA ritualų visata. Išskirtinės kūno ir veido procedūros, masažo terapijos seansai Jam ir Jai. Spausk čia ir susipažink su egoistiškų SPA potyrių meniu!

Cokoliniame mūsų egoizmo imperijos aukšte rasi fine dining restoraną „Kitsch’as“. Jo virtuvės komanda moderniąją gastronomiją pabarstys senosiomis tradicijomis. Pamalonink išlepusį savo gomurį ir nustebink reiklų liežuvį! Mygtelėjęs čia apie „Kitsch’ą“ sužinosi daugiau.

Konsultacijos metu kineziterapeutas įvertins bendrąjį tavo fizinį išsivystymą, adaptacines organizmo savybes ir kitus sveikatą įtakojančius veiksnius. Jis sudarys individualų pratimų kompleksą, išmokys teisingai juos atlikti ir nustatys tinkamą krūvį. Vandens erdvių pramogos ir mankštos – „Vytautas Mineral SPA“, esančiame už keliasdešimties metrų nuo „Vytautas Ego SPA“ egoizmo imperijos.

Atvykimas nuo 15 val. Išvykimas iki 12 val.

 Pusryčiai 8.00-11.30 val.

 Į kainą neįskaičiuota:

  • 1 Eur. dydžio Birštono kurorto mokestis asmeniui;
  • pagal PVM įstatymo 20 str. 1 d. neapmokestintos PVM paslaugos. 

Kontaktai

Skambinkite:
+370 319 42139
Kiti kambariai
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

„EGO23“

Tik egoistams skirtas kambarys, kurio dydis – 23 kvadratiniai metrai. Apsistojęs jame patirsi kasdienybę užgesinantį ryškiaspalvį interjerą.
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

„EGO34“

Tik tokiems egoistams kaip tu skirtas prašmatnus kambarys. 34 kvadratiniai metrai tau, tavo ego ir, jei šis sutiks, antrajai pusei. Apsigyvenęs „EGO34“ mėgausiesi intensyviu interjeru ir pamirši pilkas gyvenimo spalvas.