Liekninanti –  drenuojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, liekninantis lithothanium dumblių ir hialurono rūgšties įvyniojimas, drenuojanti veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

 Moterims    

Atpalaiduojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, regeneruojantis kūno šveitimas, atpalaiduojantis bei stangrinantis įvyniojimas su levandomis, veido kaukė, kūno  ir veido kremo įmasažavimas.

 Moterims    

Atpalaiduojanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, kūno  įvyniojimas su gerandos purvu, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

 Vyrams    

Tonizuojanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, kūno  įvyniojimas su kamparu, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

 Vyrams    

Atstatanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, mineralizuojantis kūno įvyniojimas, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

 Vyrams    
Kūno SPA masažo terapija
 Moterims     Vyrams    
Kūno SPA masažo terapija
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Veido SPA masažo terapija 

 Masažai     Moterims     Vyrams    
Kūno SPA masažo terapija
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Veido SPA masažo terapija
 Masažai     Moterims     Vyrams    

Stangrinanti drenuojanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, demakiažas, dvigubas odos šveitimas su dumbliais ir mineralais, veido masažas, akių kontūro kaukė su oligopeptidais,  veido kaukė su kolagenu + termo kaukė, veido eliksyro įmasažavimas.

 Moterims    

Skaistinanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, demakiažas, dvigubas odos šveitimas su dumbliais ir jonažolėmis,  serumas su 4 kartus stabilizuotu 30% vitaminu C , veido  masažas, akių kontūro kaukė su oligopeptidais, veido ir kaklo kaukė su stabilizuotu vitaminu C ir hialurono rūgštimi,  regeneruojančio ir stangrinančio kremo įmasažavimas.

 Moterims    

Pagal odos tipą (sausai mišriai, riebiai veido odai): atpalaiduojantis veido kompresas, demakiažas, dvigubas odos šveitimas su dumbliais ir žolelėmis, veido kaukė pagal odos tipą,  kaklo ir dekoltė kaukė su hidrolizuotu  kolagenu, akių kontūro kaukė su oligopeptidais, kremo įmasažavimas pagal odos tipą.

 Moterims    

Raminanti veido procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, demakiažas, enziminis veido šveitimas, veido masažas, akių kontūro ir veido kaukė su oligopeptidais bei miramedžių ekstraktu. Veido kremo su levandų aliejumi įmasažavimas.

 Moterims    

Pro- ageing procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, demakiažas, šveitimas su ikrų ekstraktu, veido masažas, akių kontūro, veido ir kaklo kaukė su ikrais bei oligopeptidais, jauninančio veido kremo su ikrais įmasažavimas.

 Moterims    

Stangrinanti drenuojanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, dvigubas odos šveitimas su dumbliais ir mineralais,  veido masažas, akių kontūro kaukė su oligopeptidais,  akių kontūro ir veido alginatinė kaukė, drėkinančio  gelio įmasažavimas.

 Vyrams    

Skaistinanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, dvigubas odos šveitimas su dumbliais ir jonažolėmis,  serumas su 4 kartus stabilizuotu 30% vitaminu C, veido masažas, akių kontūro kaukė su oligopeptidais, veido ir kaklo kaukė su  hialurono rūgštimi,  atstatančio gelio su liposomomis įmasažavimas.

 Vyrams    

Regeneruojanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas,  giliai valantis odos šveitimas su žolelėmis, itin koncentruotas serumas pagal odos tipą,  veido masažas,  akių kontūro, veido ir kaklo kaukė su kolagenu,  atstatomojo ir regeneruojančiojo gelio įmasažavimas.

 Vyrams    

Raminanti  veido procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido šveitimas su siliciu, veido masažas, akių kontūro ir veido kaukė su daržine gailute (spilanthes acmella), veido kremo su miros ekstraktu įmasažavimas.

 Vyrams    

Pro -ageing procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido šveitimas su ikrų ekstraktu,  veido masažas, akių kontūro,  veido ir kaklo kaukė su ikrų ekstraktu,  veido kremo įmasažavimas.

 Vyrams