Liekninanti –  drenuojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, liekninantis lithothanium dumblių ir hialurono rūgšties įvyniojimas, drenuojanti veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

 Moterims    

Atpalaiduojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, regeneruojantis kūno šveitimas, atpalaiduojantis bei stangrinantis įvyniojimas su levandomis, veido kaukė, kūno  ir veido kremo įmasažavimas.

 Moterims    
Liftinguojanti kūno procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, demakiažas, stangrinantis kūno šveitimas, liftinguojantis kūno įvyniojimas su spanguolėmis, liftinguojanti veido kaukė tinticosyn, kūno ir veido kremo įmasažavimas. 
 Moterims    

Atpalaiduojanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, kūno  įvyniojimas su gerandos purvu, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

 Vyrams    

Tonizuojanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, kūno  įvyniojimas su kamparu, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

 Vyrams    

Atstatanti procedūra: atpalaiduojantis veido kompresas, veido demakiažas, kūno šveitimas, mineralizuojantis kūno įvyniojimas, veido kaukė, kūno ir veido kremo įmasažavimas.

 Vyrams    
Kūno SPA masažo terapija
 Moterims     Vyrams    
Kūno SPA masažo terapija
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Veido SPA masažo terapija 

 Masažai     Moterims     Vyrams    
Kūno SPA masažo terapija
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Veido SPA masažo terapija
 Masažai     Moterims     Vyrams    

Odos senėjimą stabdanti  veido procedūra: atpalaiduojantis  kompresas, demakiažas, veido šveitimas su ikrų ekstraktu,  masažas, veido ir kaklo kaukė su ikrais bei oligopeptidais, akių kontūro ir veido kremų su ikrais įmasažavimas.

 Moterims    

Raminanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, demakiažas, veido šveitimas, masažas, veido kaukė su oligopeptidais bei miramedžių ekstraktu,  akių kontūro ir veido kremų su levandų aliejumi įmasažavimas.

 Moterims    

Pagal veido odos tipą: atpalaiduojantis  kompresas, demakiažas,  veido šveitimas su vaisinėmis rūgštimis ir žolelėmis, masažas, veido kaukė pagal odos tipą, kaklo ir dekoltė kaukė su hidrolizuotu kolagenu, akių kontūro ir veido kremų įmasažavimas pagal odos tipą.

 Moterims    

Skaistinanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, demakiažas,  veido šveitimas su vaisinėmis rūgštimis ir žolelėmis,  masažas,  veido ir kaklo kaukė su stabilizuotu vitaminu C ir hialurono rūgštimi, akių kontūro ir  regeneruojančio, stangrinančio veido kremų įmasažavimas.

 Moterims    

Stangrinanti – drenuojanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, demakiažas, veido šveitimas, serumas su vitaminu E, masažas, akių kontūro kaukė su oligopeptidais, veido kaukė su kolagenu + alginatinė kaukė, akių kontūro ir veido kremų su dumbliais įmasažavimas.

 Moterims    

Odos senėjimą stabdanti veido procedūra: atpalaiduojantis  kompresas, veido šveitimas su ikrų ekstraktu, masažas, veido ir kaklo kaukė su ikrų ekstraktu, akių kontūro ir veido kremų įmasažavimas.

 Vyrams    

Raminanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, veido šveitimas,  masažas, veido kaukė su oligopeptidais bei miramedžių ekstraktu, akių kontūro ir veido kremų su  miramedžių ekstraktu įmasažavimas.

 Vyrams    

Regeneruojanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, veido šveitimas su vaisinėmis rūgštimis ir žolelėmis, masažas, veido ir kaklo kaukė su kolagenu, atstatomojo, regeneruojančio gelio, akių kontūro ir veido kremų įmasažavimas.

 Vyrams    

Skaistinanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, veido šveitimas su vaisinėmis rūgštimis ir žolelėmis, masažas,  veido ir kaklo kaukė su stabilizuotu vitaminu C ir hialurono rūgštimi, akių kontūro ir regeneruojančio veido kremų įmasažavimas.

 Vyrams    

Stangrinanti – drenuojanti veido procedūra: atpalaiduojantis kompresas, odos šveitimas, kaukė gerinanti mikrocirkuliaciją, serumas su vitaminu  E, masažas, akių kontūro kaukė su oligopeptidais, alginatinė veido kaukė, akių kontūro ir drėkinančio veido  kremų įmasažavimas.

 Vyrams    

  Procedūra atliekama įleidžiant CO₂ dujas į užsandarintą sterilią ONEMED be lateksinę kojinę, kuri užmaunama pacientui ant vienos arba abiejų kojų iki viršutinio šlaunies trečdalio, tuo pat metu kvėpuojant medicininiu deguonimi per kaukę.

  Kliniškai įrodyta, kad naudojant CO₂, gerėja odos ir kūno kraujotaka, didėja parcialinis deguonies slėgis audiniuose, normalizuojasi kraujospūdis, teigiamas efektas gydant celiulitą.

GYDYMO POVEIKIS:

 • Gerina kraujotaką;
 • Praplečia koronarines kraujagysles;
 • Praplečia ir stiprina kapiliarus;
 • Normalizuoja kraujo spaudimą;
 • Ramina;
 • Mažina skausmą;
 • Atpalaiduoja raumenis;
 • Gerina ląstelių kvėpavimą;
 • Gerina medžiagų apykaitą;
 • Valo odą;
 • Stiprina jungiamąjį audinį.
Procedūros metu kvėpuojama „Sofijos“ mineralinio vandens aerozolio ir „Brelux“  gydomojo deguonies mišiniu. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog „Sofijos“ gręžinio vandenyje esantys sulfatiniai mineralai plečia bronchų kraujagysles, aktyvina sekreciją, didina imunoglobulino A (natūralaus gleivines apsaugančio priešinfekcinio baltymo) gamybą kvėpavimo takų gleivinėje bei aktyvina mukociliarinį klirensą (fiziologinį kvėpavimo takų valymąsi). Gydomasis deguonis skatina kvėpavimo funkcijas, suteikia energijos, gerina bendrą organizmo veiklą.
Hiperbarinė deguonies terapija biologine prasme atjaunina kraujo ląsteles, skatina kolageno sintezę, stabdo ligas sukeliančių bakterijų dauginimąsi, stiprina visą imuninę sistemą, bei atitolina kūno senėjimą. Oras barokameroje suslegiamas iki 2,5 atmosferų slėgio, kuris prilygsta slėgiui 10 metrų gylyje po vandeniu. Kraujas ir visi organizmo audiniai maksimaliai prisotinami deguonimi, suaktyvėja medžiagų̨ apykaita ir kraujotaka, sužadinami įvairūs detoksikacijos bei regeneracijos procesai.